18 Ağustos 2012 Cumartesi

Mastürbasyon sonrası anlamsızlaşan seks sendin kapitalizm

"Mastürbasyon sonrası anlamsızlaşan seks sendin kapitalizm "Bir cümlenin içinde seks kelimesi geçiyorsa illa sadece seksten bahsetmiş olmuyoruz canım benim.

kapitalizmle ilgli bir twit attım ve bir kaç algı kıtlığı çeken insan mastürbasyondan, seksten bahsettiğimi söyleyip ayıpladı. orda seksten bahsetmiyorum gerizekalı çocuğum. kapitalizmden bahsediyorum. ama o kadar kıt beyinli insan yetiştiren bir toplumda yaşıyoruz ki bu insanların beyni sadece seks ve mastürbasyon kelimelerini algılayabiliyor.

bu senin sapkınlığın canım benim. cümleyi anlamayıp sadece seks ve mastürbasyon kelimesini algılıyorsan sadece, bu senin sapkınlığın.
Ben senin yaşındayken kapitalizmin ne olduğunu biliyordum zira. sen bilmiyorsun çünkü popüler kültürün esiri olmuşsun. Dayamışlar boybandleri damarına, vermişler youtube'u vermişler twitter'ı...

Kendi eğitimsizliğinden, algı kıtlığından utanacağına bir de yorum yaparak tüy dikiyorsun.
Cidden böyle bir dünyada bunlar gibi zeka yoksunu çocuklarımın olmasını istemiyorum aga. Kelimelerden korkan bir güruha dönmüş ülke gençliği. gizlice evde porno izleyip sosyal medyada ahlak bekçiliği yapan bir grup var artık.
Ahlak bekçiliği yapan büyüklerinden bayrağı devralmışlar sanırım.
Kısacası mastürbasyon bazen iyi bir şeydir. Keşke bazı insanların babası zamanında daha sık yapsaydı :/

Esen kalınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder